"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Byty Ráztočná


Rezidenčné bývanie vo vidieckom prostredí na skok do mesta –  to sú atribúty charakterizujúce projekt výstavby rodinných domov v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Ponuka zahŕňa  niekoľko variantov dispozične veľmi dobre riešených bytov s vlastnou záhradou a parkovaním priamo pri dome. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlky, obchody, reštaurácie a zdravotné zariadenia. Milovníci prírody ocenia blízkosť Malého Dunaja, lužných lesov, a vrakunského lesoparku.

 

Naše posledné projekty

01

Mladé Čunovo

Jedinečný projekt komfortného bývania v rodinnom dome za cenu bytu v bratislavskej mestskej časti Čunovo - lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a kompletnou občianskou vybavenosťou - rodina, práca, šport, kultúra, zábava.

 
03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 
04

Píniová Alej

Spoločnosť KELIA, s.r.o. je jediným a výlučným vlastníkom pozemkov nachádzajúcich sa v tesnej  blízkosti okresného mesta Malacky, v katastrálnom území Plavecký Štvrtok. Jedná sa v slovenských podmienkach o jedinečnú lokalitu v tesnom susedstve golfového, 18 jamkového ihriska.