"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Rezidencia Grösslingová


Začiatkom roka 2008 WISDOM Investments a.s. odkúpila 100%-ný podiel spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. prostredníctvom ktorej spoločnosť získala právo nadstavby na bytovom dome, ktorý sa nachádza na Grösslingovej ulici č. 17 v samotnom centre Bratislavy. Projekt bol čiastočne financovaný bankovým úverom, ktorý poskytla spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. ČSOB a.s. V rámci projektu bola postavená a v januári 2011 aj právoplatne skolaudovaná nadstavba bytového domu so štyrmi bytovými jednotkami v štádiu „holobyt“.

Vzhľadom na situáciu na trhu bytov v čase výstavby,  jeden z bytov bol odpredaný do osobného vlastníctva, ostatné 3 boli dokončené do obývateľného stavu a zariadené nábytkom a vybavením.

Stav projektu – ukončený predaj jedného bytu, dlhodobý prenájom ostatných troch bytov.

Naše posledné projekty

01

Mladé Čunovo

Jedinečný projekt komfortného bývania v rodinnom dome za cenu bytu v bratislavskej mestskej časti Čunovo - lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a kompletnou občianskou vybavenosťou - rodina, práca, šport, kultúra, zábava.

 
02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
05

Rezidencia Duohouse

V roku 2007 došlo k prestavbe prvého z obytných domov v réžii dcérskej spoločnosti LUXCON (v tom čase EFESUS) bola spustená v roku 2008 a v máji 2009 vyvrcholila kolaudáciou bytového domu DUOHOUSE I.Komplexnou rekonštrukciou vzniklo celkovo 120 bytov.