"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Viliana


Jedinečný projekt komfortného bývania v rodinnom dome za cenu bytu v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice - lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a kompletnou občianskou vybavenosťou - rodina, práca, šport, kultúra, zábava. Vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Na výber niekoľko variantov dispozične veľmi dobre riešených bytov s vlastnou záhradou a parkovaním priamo pri dome.

 

Naše posledné projekty

02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 
05

Rezidencia Duohouse

V roku 2007 došlo k prestavbe prvého z obytných domov v réžii dcérskej spoločnosti LUXCON (v tom čase EFESUS) bola spustená v roku 2008 a v máji 2009 vyvrcholila kolaudáciou bytového domu DUOHOUSE I.Komplexnou rekonštrukciou vzniklo celkovo 120 bytov.