"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

O spoločnosti

Spoločnosť WISDOM Investments a.s., so sídlom na Grösslingovej 17, Bratislava, ktorá bola založená zakladateľskou zmluvou spísanou 4.5.2007 sa od začiatku svojho pôsobenia profiluje ako private equity skupina s pôsobnosťou na území Slovenskej republiky, so zameraním predovšetkým v oblasti developmentu nehnuteľností a venture kapitálu. Spoločnosť investuje vlastné finančné prostriedky, niekedy s dofinancovaním finančných partnerov - inštitucionalizovaných bankových domov. V rámci financovania investičných projektov vystupuje WISDOM Investments ako dynamická investičná spoločnosť, ktorá je zameraná primárne na požadovanú návratnosť a výnosnosť investície, čo umožňuje maximálnu flexibilitu a individuálny prístup k rôznym typom investičných príležitostí.

Spoločnosť taktiež ponúka realizáciu projektových zámerov klientov na základe zmluvy mandátneho typu, kde náš profesionálny projektový tím je schopný realizovať projekt v podstate „na kľúč“.

Za roky pôsobenia na trhu si spoločnosť vybudovala reputáciu partnera, ktorý dodržiava a rešpektuje etiku a  princípy v podnikaní.

Za účelom efektívneho riadenia investičných projektov zakladá WISDOM Investments účelové projektové spoločnosti, ktoré zabezpečujú okrem maximálneho prehľadu a nezávislosti aj možnosť financovania projektov zo strany bánk bez rizika spojeného s vývojom ostatných projektov skupiny WISDOM.

Štruktúra spoločnosti

WISDOM Investments, a.s.

Materská spoločnosť

Projekty:

Rezidencia Grösslingová
(bývalá dcérska spol. A.MANZARD, s.r.o.)
Rezidencia Zlatý potok Zvolen
(bývalá dcérska spol. WIZ, s.r.o.)
Rezidencia Hont Krupina
Rodinné domy - výstavba

 

LUXCON, s.r.o.

Dcérska spoločnosť

Projekty:

Areál HYDROSTAV
DUOHOUSE 1.0
Rezidencia Vrakuňa

 

Zmluva o poskytovaní služieb

Ralizácia projektu „na kľúč“

KELIA, s.r.o.
KT Development, s.r.o.

Projekty:

Píniová alej

 

 

Naše posledné projekty

01

Mladé Čunovo

Jedinečný projekt komfortného bývania v rodinnom dome za cenu bytu v bratislavskej mestskej časti Čunovo - lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a kompletnou občianskou vybavenosťou - rodina, práca, šport, kultúra, zábava.

 
02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 

Referencie