"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Byty Ráztočná


Rezidenčné bývanie vo vidieckom prostredí na skok do mesta –  to sú atribúty charakterizujúce projekt výstavby rodinných domov v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Ponuka zahŕňa  niekoľko variantov dispozične veľmi dobre riešených bytov s vlastnou záhradou a parkovaním priamo pri dome. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlky, obchody, reštaurácie a zdravotné zariadenia. Milovníci prírody ocenia blízkosť Malého Dunaja, lužných lesov, a vrakunského lesoparku.

 

Naše posledné projekty

03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 
04

Píniová Alej

Spoločnosť KELIA, s.r.o. je jediným a výlučným vlastníkom pozemkov nachádzajúcich sa v tesnej  blízkosti okresného mesta Malacky, v katastrálnom území Plavecký Štvrtok. Jedná sa v slovenských podmienkach o jedinečnú lokalitu v tesnom susedstve golfového, 18 jamkového ihriska.

 
06

Rezidencia Grösslingová

Začiatkom roka 2008 WISDOM Investments a.s. odkúpila 100%-ný podiel spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. prostredníctvom ktorej spoločnosť získala právo nadstavby na bytovom dome, ktorý sa nachádza na Grösslingovej ulici č. 17 v samotnom centre Bratislavy.