"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Píniová Alej


Spoločnosť KELIA, s.r.o. je jediným a výlučným vlastníkom pozemkov nachádzajúcich sa v tesnej  blízkosti okresného mesta Malacky, v katastrálnom území Plavecký Štvrtok. Jedná sa v slovenských podmienkach o jedinečnú lokalitu v tesnom susedstve golfového, 18 jamkového ihriska. Spoločnosť vznikla špeciálne za účelom developmentu pozemkov o celkovej výmere 84 tis. m² v lokalite, ktorá je podľa aktuálneho územného plánu určená na rekreačné účely – výstavbu rekreačných domov a tiež rekreačných zariadení.

WISDOM Investment uzatvoril so spoločnosťou KELIA ako investorom projektu dohodu, ktorá bola následne pretransformovaná do zmluvného vzťahu mandátneho typu, na základe ktorej naša spoločnosť realizuje prostredníctvom svojho projektového tímu komplexný development územia vo vlastníctve nášho klienta. Development územia zahŕňal prioritne vypracovanie štúdie uskutočniteľnosti, ktorá obsahuje všetky kroky potrebné k príprave pozemkov na výstavbu rekreačných domov. Táto štúdia po schválení zo strany zástupcov investora slúži ako podklad k realizácii a kontrole vývoja projektu.

V rokoch 2011 - 2012 sa podarilo získať všetky potrebné povolenia na výstavbu inžinierskych sietí – územné rozhodnutie a stavebné povolenie, pričom samotná výstavba bola rozdelená z dôvodu eliminácie rizík na 3 etapy.

Naše posledné projekty

02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 
05

Rezidencia Duohouse

V roku 2007 došlo k prestavbe prvého z obytných domov v réžii dcérskej spoločnosti LUXCON (v tom čase EFESUS) bola spustená v roku 2008 a v máji 2009 vyvrcholila kolaudáciou bytového domu DUOHOUSE I.Komplexnou rekonštrukciou vzniklo celkovo 120 bytov.