Press room


6

Dec 2012

Duohouse 2.0 - miesto ubytovne pokrok

Ľudia potrebujú bývať. A často chcú byť vo vlastnom, hoci pochádzajú z rôznych príjmových skupín. Preto sú v mestách potrebné rôznorodé projekty, od štartovacieho bývania a najmenších garsóniek až po mnohoizbové rodinné domy v obytných zónach, či vily na kopcoch s výhľadom.

Čítať viac...

9

Máj 2012

Výnimočné bývanie pri golfe

V blízkosti golfového areálu White Eurovalley Golf park pri Malackách vyrastá obytná štvrť. Pod názvom Píniová alej pripravuje investor, spoločnosť Kelia, s.r.o. zo skupiny Wisdom Investments, celkovo päťdesiat pozemkov na výstavbu rodinných domov.

Čítať viac...

16

Apr 2010

Duohouse - štartovacie byty vo Vlčom hrdle

Keď sa o prestavbe niekdajšieho areálu Hydrostavu na okraji hlavného mesta začalo hovoriť v čase boomu tunajšieho realitného trhu, šlo o výnimočný projekt. Mal potenciál stať sa prvým vyslovene lowcostovým bývaním v Bratislave, kde by cenovka hlboko podliezajúca nové a dorovnávajúc staré byty dávala zmysel.

Čítať viac...

2

Jún 2008

Štartovacie bývanie vo Vlčom hrdle

Hlavné mesto túži po lacnejších bytoch stredného štandardu. Dopytu sa snaží vyhovieť aj spoločnosť Wisdom Investments, a.s., ktorá sa púšťa do prestavby polyfunkčného areálu Hydrostavu v Bratislave. Dva zrekonštruované jedenásťposchodové objekty by mali do konca budúceho roka vytvoriť vyše dvesto malometrážnych bytov.

Čítať viac...