"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

O spoločnosti

Spoločnosť WISDOM Investments a.s., so sídlom na Grösslingovej 17, Bratislava, ktorá bola založená zakladateľskou zmluvou spísanou 4.5.2007 sa od začiatku svojho pôsobenia profiluje ako private equity skupina s pôsobnosťou na území Slovenskej republiky, so zameraním predovšetkým v oblasti developmentu nehnuteľností a venture kapitálu. Spoločnosť investuje vlastné finančné prostriedky, niekedy s dofinancovaním finančných partnerov - inštitucionalizovaných bankových domov. V rámci financovania investičných projektov vystupuje WISDOM Investments ako dynamická investičná spoločnosť, ktorá je zameraná primárne na požadovanú návratnosť a výnosnosť investície, čo umožňuje maximálnu flexibilitu a individuálny prístup k rôznym typom investičných príležitostí.

Spoločnosť taktiež ponúka realizáciu projektových zámerov klientov na základe zmluvy mandátneho typu, kde náš profesionálny projektový tím je schopný realizovať projekt v podstate „na kľúč“.

Za roky pôsobenia na trhu si spoločnosť vybudovala reputáciu partnera, ktorý dodržiava a rešpektuje etiku a  princípy v podnikaní.

Za účelom efektívneho riadenia investičných projektov zakladá WISDOM Investments účelové projektové spoločnosti, ktoré zabezpečujú okrem maximálneho prehľadu a nezávislosti aj možnosť financovania projektov zo strany bánk bez rizika spojeného s vývojom ostatných projektov skupiny WISDOM.

Štruktúra spoločnosti

WISDOM Investments, a.s.

Materská spoločnosť

Projekty:

Rezidencia Grösslingová
(bývalá dcérska spol. A.MANZARD, s.r.o.)
Rezidencia Zlatý potok Zvolen
(bývalá dcérska spol. WIZ, s.r.o.)
Rezidencia Hont Krupina
Rodinné domy - výstavba

 

LUXCON, s.r.o.

Dcérska spoločnosť

Projekty:

Areál HYDROSTAV
DUOHOUSE 1.0
Rezidencia Vrakuňa

 

Zmluva o poskytovaní služieb

Ralizácia projektu „na kľúč“

KELIA, s.r.o.
KT Development, s.r.o.

Projekty:

Píniová alej

 

 

Naše posledné projekty

02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
05

Rezidencia Duohouse

V roku 2007 došlo k prestavbe prvého z obytných domov v réžii dcérskej spoločnosti LUXCON (v tom čase EFESUS) bola spustená v roku 2008 a v máji 2009 vyvrcholila kolaudáciou bytového domu DUOHOUSE I.Komplexnou rekonštrukciou vzniklo celkovo 120 bytov.

 
06

Rezidencia Grösslingová

Začiatkom roka 2008 WISDOM Investments a.s. odkúpila 100%-ný podiel spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. prostredníctvom ktorej spoločnosť získala právo nadstavby na bytovom dome, ktorý sa nachádza na Grösslingovej ulici č. 17 v samotnom centre Bratislavy.

 

Referencie