"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Rezidencia DUOHOUSE


V roku 2007 došlo k odčleneniu časti majetku areálu Hydrostav, a to obytných budov nazvaných  DUOHOUSE, ktoré sa mali stať prvou fázou revitalizácie zóny. Prestavba prvého z obytných domov v réžii dcérskej spoločnosti LUXCON (v tom čase EFESUS) bola spustená v roku 2008 a v máji 2009 vyvrcholila kolaudáciou bytového domu DUOHOUSE I. Komplexnou rekonštrukciou vzniklo celkovo 120 malometrážnych bytových jednotiek v členení 110 dvoizbových a 10 garsóniek. Predaj bytov  bol úspešne ukončený v roku 2012.

Druhá obytná budova bola odpredaná externej spoločnosti, ktorá nadviazala na úspešný vývoj 1. etapy rekonštrukciou domu DUOHOUSE II., a následne predajom ďalších 125 bytov, čím vznikol ucelený obytný blok.

 

Naše posledné projekty

03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 
04

Píniová Alej

Spoločnosť KELIA, s.r.o. je jediným a výlučným vlastníkom pozemkov nachádzajúcich sa v tesnej  blízkosti okresného mesta Malacky, v katastrálnom území Plavecký Štvrtok. Jedná sa v slovenských podmienkach o jedinečnú lokalitu v tesnom susedstve golfového, 18 jamkového ihriska.

 
06

Rezidencia Grösslingová

Začiatkom roka 2008 WISDOM Investments a.s. odkúpila 100%-ný podiel spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. prostredníctvom ktorej spoločnosť získala právo nadstavby na bytovom dome, ktorý sa nachádza na Grösslingovej ulici č. 17 v samotnom centre Bratislavy.