"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Rezidencia DUOHOUSE


V roku 2007 došlo k odčleneniu časti majetku areálu Hydrostav, a to obytných budov nazvaných  DUOHOUSE, ktoré sa mali stať prvou fázou revitalizácie zóny. Prestavba prvého z obytných domov v réžii dcérskej spoločnosti LUXCON (v tom čase EFESUS) bola spustená v roku 2008 a v máji 2009 vyvrcholila kolaudáciou bytového domu DUOHOUSE I. Komplexnou rekonštrukciou vzniklo celkovo 120 malometrážnych bytových jednotiek v členení 110 dvoizbových a 10 garsóniek. Predaj bytov  bol úspešne ukončený v roku 2012.

Druhá obytná budova bola odpredaná externej spoločnosti, ktorá nadviazala na úspešný vývoj 1. etapy rekonštrukciou domu DUOHOUSE II., a následne predajom ďalších 125 bytov, čím vznikol ucelený obytný blok.

 

Naše posledné projekty

02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 
04

Píniová Alej

Spoločnosť KELIA, s.r.o. je jediným a výlučným vlastníkom pozemkov nachádzajúcich sa v tesnej  blízkosti okresného mesta Malacky, v katastrálnom území Plavecký Štvrtok. Jedná sa v slovenských podmienkach o jedinečnú lokalitu v tesnom susedstve golfového, 18 jamkového ihriska.