"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Rezidencia DUOHOUSE


V roku 2007 došlo k odčleneniu časti majetku areálu Hydrostav, a to obytných budov nazvaných  DUOHOUSE, ktoré sa mali stať prvou fázou revitalizácie zóny. Prestavba prvého z obytných domov v réžii dcérskej spoločnosti LUXCON (v tom čase EFESUS) bola spustená v roku 2008 a v máji 2009 vyvrcholila kolaudáciou bytového domu DUOHOUSE I. Komplexnou rekonštrukciou vzniklo celkovo 120 malometrážnych bytových jednotiek v členení 110 dvoizbových a 10 garsóniek. Predaj bytov  bol úspešne ukončený v roku 2012.

Druhá obytná budova bola odpredaná externej spoločnosti, ktorá nadviazala na úspešný vývoj 1. etapy rekonštrukciou domu DUOHOUSE II., a následne predajom ďalších 125 bytov, čím vznikol ucelený obytný blok.

 

Naše posledné projekty

01

Mladé Čunovo

Jedinečný projekt komfortného bývania v rodinnom dome za cenu bytu v bratislavskej mestskej časti Čunovo - lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a kompletnou občianskou vybavenosťou - rodina, práca, šport, kultúra, zábava.

 
02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.