"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Rezidencia Grösslingová


Začiatkom roka 2008 WISDOM Investments a.s. odkúpila 100%-ný podiel spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. prostredníctvom ktorej spoločnosť získala právo nadstavby na bytovom dome, ktorý sa nachádza na Grösslingovej ulici č. 17 v samotnom centre Bratislavy. Projekt bol čiastočne financovaný bankovým úverom, ktorý poskytla spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. ČSOB a.s. V rámci projektu bola postavená a v januári 2011 aj právoplatne skolaudovaná nadstavba bytového domu so štyrmi bytovými jednotkami v štádiu „holobyt“.

Vzhľadom na situáciu na trhu bytov v čase výstavby,  jeden z bytov bol odpredaný do osobného vlastníctva, ostatné 3 boli dokončené do obývateľného stavu a zariadené nábytkom a vybavením.

Stav projektu – ukončený predaj jedného bytu, dlhodobý prenájom ostatných troch bytov.

Naše posledné projekty

02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
03

Byty Ráztočná

3 a 4 izbové byty v novostavbách rodinných domov v novej štvrti v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý byt má samostatný vstup, dve parkovacie státia a samostatnú záhradu.

 
04

Píniová Alej

Spoločnosť KELIA, s.r.o. je jediným a výlučným vlastníkom pozemkov nachádzajúcich sa v tesnej  blízkosti okresného mesta Malacky, v katastrálnom území Plavecký Štvrtok. Jedná sa v slovenských podmienkach o jedinečnú lokalitu v tesnom susedstve golfového, 18 jamkového ihriska.