"Dlhodobo rastúca úspešná investičná spoločnosť so zameraním na development nehnuteľností, výstavbu a financovanie investičných projektov"

Viliana


Jedinečný projekt komfortného bývania v rodinnom dome za cenu bytu v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice - lokalite s výbornou dostupnosťou do centra a kompletnou občianskou vybavenosťou - rodina, práca, šport, kultúra, zábava. Vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Na výber niekoľko variantov dispozične veľmi dobre riešených bytov s vlastnou záhradou a parkovaním priamo pri dome.

 

Naše posledné projekty

02

Viliana

Projekt Viliana je vidiecky štýl pokojného bývania so všetkými benefitmi mesta! Byty sú dvojpodlažné plus podkrovie, pričom obytný priestor je na oboch podlažiach a v podkroví je priestranný úložný priestor. Domy sú pripojené na inžinierske siete.

 
04

Píniová Alej

Spoločnosť KELIA, s.r.o. je jediným a výlučným vlastníkom pozemkov nachádzajúcich sa v tesnej  blízkosti okresného mesta Malacky, v katastrálnom území Plavecký Štvrtok. Jedná sa v slovenských podmienkach o jedinečnú lokalitu v tesnom susedstve golfového, 18 jamkového ihriska.

 
06

Rezidencia Grösslingová

Začiatkom roka 2008 WISDOM Investments a.s. odkúpila 100%-ný podiel spoločnosti A.MANZARD, s.r.o. prostredníctvom ktorej spoločnosť získala právo nadstavby na bytovom dome, ktorý sa nachádza na Grösslingovej ulici č. 17 v samotnom centre Bratislavy.